خبر خوب برای بیمه شدگان تامین اجتماعی

خبر خوب برای بیمه شدگان تامین اجتماعی

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری خبر از تعامل جدید پزشکان و سازمان تامین اجتماعی داد.

همانطور که میدانیم تاکنون عده زیادی از پزشکان طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی (حدود 80% پزشکان) نبودند و این مسئله باعث فشار مالی بیمه شدگان تامین اجتماعی می شد.

طبق گفته دکتر سالاری، پزشکان، دندانپزشکان و ماماها می‌توانند تنها با ورود به سامانه الکترونیکی و اعلام موافقت با شرایط قانونی تامین اجتماعی می‌توانند به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت رسانی کنند.

هم چنین دکتر سالاری افزود: علاوه بر آسان کردن تعامل و انقعاد قراردادها با پزشکان مختلف که صد در صد غیرحضوری صورت می گیرد، پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان مختلف نیز در زودترین موعد ممکن و تقریبا هر 24 ساعت یکبار صورت می پذیرد.

بنابراین همه پزشکان، دندان پزشکان و ماما های گرامی می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی و آگاهی از ضوابط جدید سازمان تامین اجتماعی به این سازمان بپیوندند.

توضیحات بیشتر در حوزه دریافت سهم تامین اجتماعی پزشکان به شرح زیر است:

پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم سازمان را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی سهم سازمان را نیز طی یک ماه دریافت خواهند کرد.

مسلما شکل گیری این قراردادها و این خدمات باعث بهبود اوضاع درمانی قشر های بیمه شده و بازنشستگان خواهد شد.

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.