اخباراخبار بیمه

خبر خوب برای بیمه شدگان تامین اجتماعی

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری خبر از تعامل جدید پزشکان و سازمان تامین اجتماعی داد.

همانطور که میدانیم تاکنون عده زیادی از پزشکان طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی (حدود 80% پزشکان) نبودند و این مسئله باعث فشار مالی بیمه شدگان تامین اجتماعی می شد.

طبق گفته دکتر سالاری، پزشکان، دندانپزشکان و ماماها می‌توانند تنها با ورود به سامانه الکترونیکی و اعلام موافقت با شرایط قانونی تامین اجتماعی می‌توانند به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت رسانی کنند.

هم چنین دکتر سالاری افزود: علاوه بر آسان کردن تعامل و انقعاد قراردادها با پزشکان مختلف که صد در صد غیرحضوری صورت می گیرد، پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان مختلف نیز در زودترین موعد ممکن و تقریبا هر 24 ساعت یکبار صورت می پذیرد.

نوشته های مشابه

بنابراین همه پزشکان، دندان پزشکان و ماما های گرامی می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی و آگاهی از ضوابط جدید سازمان تامین اجتماعی به این سازمان بپیوندند.

توضیحات بیشتر در حوزه دریافت سهم تامین اجتماعی پزشکان به شرح زیر است:

پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم سازمان را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی سهم سازمان را نیز طی یک ماه دریافت خواهند کرد.

مسلما شکل گیری این قراردادها و این خدمات باعث بهبود اوضاع درمانی قشر های بیمه شده و بازنشستگان خواهد شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا