اخباراخبار مالیات

٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

به گزارش ایسنا، هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن در تیرماه سال ۱۳۹۹ با قیمت ۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان، در مرداد با قیمت ۵۴ هزار و ۲۰۰ تومان و در شهریور با قیمت ۵۶ هزار و ۸۰۰ تومان داد و ستد می‌شد که این اوراق در مهرماه ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان، در آبان ماه ۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان و در آذرماه ۵۱ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت داشته‌اند.

بنابراین :

با توجه به اینکه مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند، برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این تعداد اوراق با تسه(اوراق) ۵۱ هزار و ۹۰۰ تومانی، ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان می‌شود که با در نظر گرفتن ۴۰ میلیون تومان وام جعاله که برای آن باید ۸۰ ورق به مبلغ ۴ میلیون و ۱۵۲ هزار تومان خریداری کنند، رقم آن به ۱۴ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان می‌رسد.

بدین ترتیب زوج‌های تهرانی می‌توانند تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند که باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن به قیمت ۲۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان خریداری کنند که همراه با چهار میلیون و ۱۵۲ هزار تومان وام جعاله و ۸۰ برگه تسهیلات مسکن، در مجموع باید ۲۴ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان پرداخت کنند.

همچنین سقف این تسهیلات برای مراکز استان و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر ۸۰ میلیون تومان می‌باشد که برای آن باید ۱۶۰ برگه خریداری شود که هزینه آن برابر با ٨ میلیون و ۳۰۴هزار تومان است.
البته این وام برای سایر مناطق شهری هم به میزان ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده، که باید برای آن ۱۲۰ برگه خریداری شود و هزینه آن نیز برابر با ۶ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان می‌باشد.

برای اطلاع از به روزترین اخبار مالی و اقتصادی  با ما همراه شوید.

نوشته های مشابه

آخرین مطالب مرتبط :

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا