٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

وام

٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

به گزارش ایسنا، هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن در تیرماه سال ۱۳۹۹ با قیمت ۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان، در مرداد با قیمت ۵۴ هزار و ۲۰۰ تومان و در شهریور با قیمت ۵۶ هزار و ۸۰۰ تومان داد و ستد می‌شد که این اوراق در مهرماه ۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان، در آبان ماه ۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان و در آذرماه ۵۱ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت داشته‌اند.

بنابراین :

با توجه به اینکه مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند، برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این تعداد اوراق با تسه(اوراق) ۵۱ هزار و ۹۰۰ تومانی، ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان می‌شود که با در نظر گرفتن ۴۰ میلیون تومان وام جعاله که برای آن باید ۸۰ ورق به مبلغ ۴ میلیون و ۱۵۲ هزار تومان خریداری کنند، رقم آن به ۱۴ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان می‌رسد.

بدین ترتیب زوج‌های تهرانی می‌توانند تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و ۴۰ میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند که باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن به قیمت ۲۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان خریداری کنند که همراه با چهار میلیون و ۱۵۲ هزار تومان وام جعاله و ۸۰ برگه تسهیلات مسکن، در مجموع باید ۲۴ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان پرداخت کنند.

همچنین سقف این تسهیلات برای مراکز استان و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر ۸۰ میلیون تومان می‌باشد که برای آن باید ۱۶۰ برگه خریداری شود که هزینه آن برابر با ٨ میلیون و ۳۰۴هزار تومان است.
البته این وام برای سایر مناطق شهری هم به میزان ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده، که باید برای آن ۱۲۰ برگه خریداری شود و هزینه آن نیز برابر با ۶ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان می‌باشد.

برای اطلاع از به روزترین اخبار مالی و اقتصادی  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

2 دیدگاه برای “٢۴٠ میلیون تومان وام بگیرید.

چه عالی

دی 30, 1399 در 9:56 ب.ظ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.