اخباراخبار مالی و اقتصادی

آیا مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا هستید؟

اگر به یاد داشته باشید در فروردین ماه امسال یک وام یک میلیون تومانی که اقساط آن از یارانه کسر می‌شد توسط دولت به تعدادی از افراد پرداخت شد.
در شرایط شیوع خارج از کنترل ویروس کرونا و تصویب تعطیلات برای کنترل پاندمی، دولت به مشمولین محدودی وام یک میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

این وام به هیچ یک از شرکت‌های دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و کارمندان دولت پرداخت نخواهد شد.
همچنین اقشار بازنشسته، مستمری بگیر و کارگران بیمه پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا دیگر صندوق‌های بازنشستگی نیز مشمول پرداخت این وام نخواهند شد.

این وام به کسبه و اصنافی که به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به تعطیلی شده‌اند، کارگران فاقد حقوق و کار ثابت و… که یارانه معیشتی یعنی یارانه‌ای که بعد از گران شدن بنزین به برخی از اقشار پرداخت شد را دریافت می‌کنند، تعلق می‌گیرد.

اگر در دسته این افراد قرار دارید و متقاضی دریافت وام هستید، تا سه شنبه هفته آینده یعنی ١١ آذر ماه ١٣٩٩ فرصت دارید که کد ملی خود را از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به شماره ۶٣۶٩ ارسال کنید.
توجه داشته باشید :
که تنها یک بار باید این پیامک را ارسال کنید و پس از اتمام زمان معین شده، درخواست شما بررسی شده و درصورت تأیید وزارت رفاه با سرشماره v.refah موافقت را به متقاضیان اعلام کرده و مبلغ به حساب یارانه معیشتی آن‌ها واریز خواهد شد.

برای اطلاع از به روزترین اخبار مالی و اقتصادی  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

نوشته های مشابه
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا