اخباراخبار بیمه

مشاغل خانگی خود را بیمه کنید.

به گزارش تسنیم، فراهم شدن فضای کاری در منزل این امکان را برای افراد خانواده به وجود آورده که علاوه بر انجام مسئولیت‌های خانگی بتوانند درآمد و کارایی بیشتری داشته باشند و هزینه‌هایی مثل رهن و اجاره کارگاه‌، هزینه استفاده از نیروی کار انسانی و ایاب و ذهاب حذف شود.
با اینکه بهبود وضعیت این نوع کسب و کار تضمین کننده بهبود شرایط اقتصادی کشور است، بخش کمی از تسهیلات دولت در اختیار متقاضیان مشاغل خانگی قرار گرفته و این امر نشان‌دهنده این است که باتوجه به ظرفیت موجود این بخش برای اشتغال‌زایی، باید توجه کافی به این امر صورت گیرد.

بدین ترتیب رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی، بیان کرد که با همکاری صندوق بیمه اجتماعی تصمیم گرفته شده برای رشته‌های کشاورزی، صنعت، خدمات و صنایع دستی امکان استفاده مزایای این بیمه فراهم شود و متقاضیان استفاده از این بیمه می‌توانند از مزایای بازنشستگی و مستمری این صندوق هم استفاده کنند.
امامدادی همچنین افزود: متقاضیان در این رشته‌ها می‌توانند از اول بهمن ماه با مراجعه به سایت صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر به نشانی www.roostaa.ir در این سایت ثبت کنند.
او همچنین درمورد صدور گواهی انطباق محصولات مشاغل خانگی گفت: با صدور این گواهی محصولات مشاغل خانگی با اطمینان بیشتری راهی بازار می‌شود.

برای اطلاع از به روزترین اخبار بیمه  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا