مشاغل خانگی خود را بیمه کنید.

مشاغل خانگی

مشاغل خانگی خود را بیمه کنید.

به گزارش تسنیم، فراهم شدن فضای کاری در منزل این امکان را برای افراد خانواده به وجود آورده که علاوه بر انجام مسئولیت‌های خانگی بتوانند درآمد و کارایی بیشتری داشته باشند و هزینه‌هایی مثل رهن و اجاره کارگاه‌، هزینه استفاده از نیروی کار انسانی و ایاب و ذهاب حذف شود.
با اینکه بهبود وضعیت این نوع کسب و کار تضمین کننده بهبود شرایط اقتصادی کشور است، بخش کمی از تسهیلات دولت در اختیار متقاضیان مشاغل خانگی قرار گرفته و این امر نشان‌دهنده این است که باتوجه به ظرفیت موجود این بخش برای اشتغال‌زایی، باید توجه کافی به این امر صورت گیرد.

بدین ترتیب رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی، بیان کرد که با همکاری صندوق بیمه اجتماعی تصمیم گرفته شده برای رشته‌های کشاورزی، صنعت، خدمات و صنایع دستی امکان استفاده مزایای این بیمه فراهم شود و متقاضیان استفاده از این بیمه می‌توانند از مزایای بازنشستگی و مستمری این صندوق هم استفاده کنند.
امامدادی همچنین افزود: متقاضیان در این رشته‌ها می‌توانند از اول بهمن ماه با مراجعه به سایت صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر به نشانی www.roostaa.ir در این سایت ثبت کنند.
او همچنین درمورد صدور گواهی انطباق محصولات مشاغل خانگی گفت: با صدور این گواهی محصولات مشاغل خانگی با اطمینان بیشتری راهی بازار می‌شود.

برای اطلاع از به روزترین اخبار بیمه  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

One thought on “مشاغل خانگی خود را بیمه کنید.

چشمم????

بهمن 4, 1399 در 8:31 ب.ظ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.