حقوق‌های نجومی برخی مدیران بانک‌ها و بیمه‌ها

حقوق‌های نجومی

حقوق‌های نجومی برخی مدیران بانک‌ها و بیمه‌ها

حقوق‌های نجومی برخی مدیران بانک‌ها و بیمه‌ها :

حسن لطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم گفت، با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که امروزه برای پرداخت حقوق و دستمزدها در کشور داریم عدم راه‌اندازی سامانه‌ای برای این منظور است و نتیجه عدم راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد این است که برخی از دستگاه‌های اجرایی حداقل حقوق‌ها را پرداخت و برخی دیگر همچنان حقوق‌های نجومی پرداخت می‌کنند.
ایشان با بیان اینکه هیچ سازوکاری از سوی دولت برای پیشگیری از حقوق‌های نجومی در نظر گرفته نشده است گفتند یک قانون مدیریت خدمات کشوری داریم که باید در کشور حاکم می‌شد، اما امروز ٢۵ دستگاه اجرایی خودشان را از این قانون مستثنی کرده‌اند.

نماینده رزن نیز در مجلس با تاکید بر اینکه عدم اجرای قانون نشان می‌دهد نه مجلس ساز و کار خوبی دارد و نه دولت ساز و کار مشخصی برای پرداخت‌ها دارد افزود، برخی از دستگاه‌ها در ابتدای سال حتی ۵٠ درصد حقوق کارکنان خود را افزایش می‌دهند اما برخی از دستگاه‌ها همان مصوبه‌ای که برای افزایش حقوق‌ها در نظر گرفته شده است را اجرایی نمی‌کنند.
لطفی با اعلام اینکه هنوز هم حقوق‌های نجومی در حال پرداخت شدن است اظهار داشت که، اطلاعاتی به دست ما رسیده که مبنی بر آن، برخی از بانک‌ها و بیمه‌ها و برخی از اعضای هیأت مدیره شرکت‌های دولتی حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند.

برای اطلاع از به روزترین اخبار بیمه  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.