حداقل تراکنش بانکی افراد مالیات گریز

حداقل تراکنش بانکی

حداقل تراکنش بانکی افراد مالیات گریز

حداقل تراکنش بانکی افراد مالیات گریز:

به گزارش سلام نو به گفته یکی از نمایندگان مجلس، حداقل تراکنش بانکی ٣٠٠هزار ایرانی ثروتمند ١.۵ میلیارد تومان است که به گفته او این افراد مالیات گریز هم هستند.
بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب تاکید کرد، اگر یارانه ٢٠% آخر بالاترین دهک درآمدی کشور که شامل حدود ١۶ میلیون نفر است را قطع کرده و به ٢٠ درصد پایین‌ترین دهک درآمدی جامعه بدهیم، عدالت را رعایت کرده‌ایم.

او همچنین به خبرگزاری فارس گفته است باتوجه به اینکه نفت را در یک محدودیت خاص و روزانه ۶٠٠ هزار بشکه میفروشیم و بیشتر از این نمی‌توان درمورد فروش آن حساب باز کرد و مشکلات جابه‌جایی پول در مراودات بین‌المللی هم داریم باید به سمت اصلاح ساختار و عادلانه کردن منابع برویم.
نجم‌آبادی دولت را متهم کرده و عقیده دارد که عده‌ای مستضعف فدای ثروتمندان شده‌اند.
همچنین افزود که در حوادث و بحران‌های اقتصادی این عده قلیل ٣٠٠ هزار نفری دارای رانت اطلاعاتی، بعد از ورود به نقاط ضعف‌های اقتصاد کشور و بعد از آنکه نظرها را به سمت خود جلب کردند و قیمت‌ها اوج گرفت ناگهان خود را کنار کشیده و عده‌ای که به دنبال آن‌ها آمده و توانایی مالی کمتری دارند گرفتار از دست رفتن سرمایه‌های خود می‌شوند.

رای اطلاع از به روزترین اخبار مالیات  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.