بیمه رانندگان تاکسی چگونه است؟

بیمه رانندگان تاکسی

بیمه رانندگان تاکسی چگونه است؟

از بیمه رانندگان تاکسی چه خبر؟

مشهدی فراهانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه رانندگان تاکسی گفت، مسئولیت پرداخت بیمه مربوط به دولت است اما سازمان تاکسیرانی برای اینکه بتواند از این قشر حمایت کند، بررسی‌ها و جلسات مکرری را انجام داده و لیست ۲ هزار نفری رانندگان در نوبت را به سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است.

اکنون لیست برای دریافت و پرداخت بیمه ارسال شده و سازمان تامین اجتماعی به دنبال مجوزهای لازم برای پرداخت حق بیمه است که صدور این مجوزها بر عهده سازمان هدفمندی رایانه‌ها می‌باشد.
به گفته معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران، حوزه تامین اعتبار از عهده ما خارج می‌باشد، کار تاکسیرانی هماهنگی برای معرفی افراد به سازمان مربوطه است و بنده جای همکاران نمی‌توانم قول بدهم یا روز خاصی را اعلام کنم.

مشهدی فراهانی همچنین بیان کرد که یک اتفاق خوب در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی انجام شده و آن این است که قصد داریم بر روی تاکسی‌ها QRCODE یا بارکد نصب کنیم، با این کار پرداخت کرایه به صورت نقدی کاهش می‌یابد و شیوع ویروس کرونا هم کنترل خواهد شد، علاوه بر موارد ذکر شده به هوشمند شدن هم نزدیک‌تر می‌شویم.

برای اطلاع از به روزترین اخبار بیمه  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.