بیمه رانندگان تاکسی تا آخر دی‌ماه

رانندگان تاکسی

بیمه رانندگان تاکسی تا آخر دی‌ماه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره رانندگانی که مشمول بیمه تأمین اجتماعی می‌شوند گفت: هر سال تعداد زیادی از رانندگان تاکسی از شغل رانندگی خارج و رانندگان جدیدی جایگزین آن‌ها می‌شوند که رانندگان جدید باید برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شوند.
او با بیان اینکه در گذشته مشکلاتی برای بیمه رانندگان وجود داشت ادامه داد، درحالی ‌که تأمین بیمه رانندگان تاکسی از محل هدفمند‌سازی یارانه‌ها صورت می‌گیرد، در گذشته اتفاقی در این زمینه صورت نگرفته بود و بر همین اساس طی جلساتی که با وزارت کشور برگزار شد، تلاش بر این است تا به تفاهم خوبی در حوزه بیمه رانندگان تاکسی برسیم.

روشنی همچنین گفت: در جلسات برگزار شده قرار بر این شد تا رانندگان جدید معرفی و جایگزین رانندگان قدیمی شوند که در مرحله اول هفت هزار راننده معرفی شدند که حدود سه هزار نفر از آنان رانندگان تاکسی سطح شهر تهران هستند و امیدواریم به مرور زمان دیگر رانندگان هم تحت پوشش بیمه قراربگیرند.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در پاسخ به این سوال که روند بیمه رانندگان تاکسی تا چه زمانی نهایی می‌شود؟ پاسخ داد که بیمه رانندگان تاکسی تا پایان دی ماه به نتیجه خواهد رسید.

برای اطلاع از به روزترین اخبار بیمه  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.