اخذ مالیات از تراکنش‌های بانکی تکذیب شد

اخذ مالیات

اخذ مالیات از تراکنش‌های بانکی تکذیب شد

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، خبری درمورد تصویب اخذ مالیات از تراکنشات بانکی منشتر شد.
به دنبال این خبر فرهنگی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی این شایعه را تکذیب کرد و گفت، پیشنهادات و گزارشات طرح شده در صحن، به معنای تصویب آن‌ها نیست و این پیشنهادات قبل از هر تصمیمی باید مورد بحث و بررسی قرار بگیرند.
این در حالی است که جدیدا خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر “موافقت مجلس با اخذ مالیات از تراکنش‌های بانکی” منتشر شده است اما چنین تصمیمی گرفته نشده، این شایعه از پایه و اساس کذب بوده و نمایندگان صرفا دیدگاه‌های خود را مطرح کرده‌اند .

برخی رسانه‌ها این ادعا را به گفت و گوی میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نسبت می‌دادند، اما او در گفت و گو با خانه ملت تاکید داشت که، گفت‌وگوی من با یکی از رسانه‌ها درمورد تراکنشات بانکی به درستی انعکاس نیافته، در مجلس گاهی پیشنهادها و ایده‌هایی مطرح می‌شود اما تصویب نمی‌شود، درست همانطور که اکنون پیشنهادهای زیادی برای بودجه 1400 مطرح شده اما فرصت رسیدگی به همه آن‌ها وجود ندارد.

برای اطلاع از به روزترین اخبار مالیات،  با ما همراه شوید.

آخرین مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.